Springweekend 2020

 

Helaas het springweekend gaat niet door.

Als bestuur hebben we besloten om het springweekend niet door te laten gaan.

Veel van onze leden zijn studenten of mensen die werken in de zorg of onderwijs. Het risico dat via het springweekend het coronavirus word doorgegeven is groot aangezien onze leden uit heel het land komen.

Wij hebben telefonisch advies gevraagd via een corona-advieslijn en het advies was om het evenement niet door te laten gaan. Citaat van de GGD: “ Het gaat er niet om dat jezelf besmet wordt, maar wie ga jij besmetten al jezelf besmet bent. Jou gedrag kan dodelijke gevolgen hebben voor jouw omgeving.”

Het bestuur denkt na over een alternatief zodat de dingen die zouden worden besproken tijdens de ALV en het moment met de kaderleden op een andere manier of ander tijdstip alsnog besproken kunnen worden.

Info hierover volgt later.

We hopen op jullie begrip.

Bestuur van E&R